Staropolanka wspólnie z uzdrowiskami PGU i hotelami INTERFERIE zadbają o biegaczy!

SONKO biegnie z nami!
1 marca 2018
UTRUDNIENIA W RUCHU!
30 marca 2018
SONKO biegnie z nami!
1 marca 2018
UTRUDNIENIA W RUCHU!
30 marca 2018
Show all

Marka Staropolanka oraz sieć hoteli Interferie wspierają w sezonie od wiosny do jesieni wydarzenia dla biegaczy, bo aktywny styl życia i dbałość o zdrowie to nasza specjalność. Na szczególną uwagę zasługuje „Dziesiątka” Staropolanki – to sześć biegów na 10 km, których trasy wytyczono w malowniczych plenerach dolnośląskich kurortów gdzie znajdują się obiekty Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Marka Staropolanka i sieć hoteli Interferie podjęły współpracę z organizatorami znanego i cieszącego się popularnością cyklu Super Bieg. W plenerowych imprezach, których trasy wytyczono z myślą o zawodnikach o różnym stopniu przygotowania i potrzebach, biorą udział tysiące uczestników w każdym wieku.

Idea aktywnego wypoczynku i zdrowy styl życia to świetna okazja do tworzenia społeczności zorientowanej wokół bliskich nam wartości. Zarówno Staropolanka, jak i hotele Interferie to marki, które oferują odbiorcom pozytywne doznania. Chcemy dbać o zdrowie a regeneracja i rekreacja to nasza specjalność. Dlatego podczas wskazanych imprez zadbamy o nawodnienie wszystkich uczestników dostarczając na miejsce wodę Staropolanka – zapowiada Piotr Grudziński, dyrektor marketingu i sprzedaży Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Imprezy biegowe zagoszczą w dolnośląskich uzdrowiskach. Już 7 kwietnia w Cieplicach Zdroju będzie można wziąć udział w Półmaratonie Jeleniogórskim i Dziesiątce Staropolanki. Na uczestników „10-tek” czekają specjalnie zaprojektowane z tej okazji pamiątkowe medale. Następnie 13 maja Polanica Zdrój ugości Półmaraton i Dziesiątkę, natomiast 10 czerwca, kolejny raz odbędzie się Interferie RUN w Świeradowie Zdroju. W wakacje tempo nie spadnie, bo 22 lipca zaplanowano maraton Ultra Sowa oraz krótsze dystanse. Na progu jesieni – 9 września, na wymagających fanów biegania czeka zaś Półmaraton Górski i Dziesiątka górska Staropolanki w Wałbrzychu. Na zakończenie zapraszamy ponownie do Świeradowa gdzie 6 października zaplanowano dystanse na 15 km i Dziesiątkę Staropolanki.

– Nasze biegi są dla każdego. Startują u nas amatorzy i początkujący biegacze, ale także zawodnicy już uznani i tacy, którzy mogą się pochwalić dobrymi wynikami. Polecam udział w Dziesiątce Staropolanki, bo to fantastyczna okazja, aby każdy mógł sprawdzić swoje możliwości. Ważne, aby zadbać o odpowiednie przygotowanie i nawodnienie, dlatego cieszymy się na współpracę ze Staropolanką – mówi Maciej Grabek, organizator cyklu Super Bieg.

Podczas wszystkich wskazanych imprez biegowych na uczestników będzie czekać woda Staropolanka, ponieważ odpowiednie nawodnienie organizmu i zapewnienie równowagi elektrolitycznej ciała podczas i po intensywnym wysiłku to podstawa. Warto też pamiętać o dostarczeniu odpowiedniej liczby minerałów. W miejscowościach uzdrowiskowych czekać będą atrakcje przygotowane przez uzdrowiska PGU. Dla dzieci

Staropolanka również udostępni wody, a w specjalnych strefach „KIDS” animacje opracowane wspólnie z firmą Sonko.

Staropolanka i sieć hoteli Interferie na imprezach biegowych w 2018 roku:

7 kwietnia – VI Półmaraton Jeleniogórski i VI Dziesiątka Staropolanki / Jelenia Góra Cieplice

13 maja – III Półmaraton Polanicki, III Dziesiątka Staropolanki / Polanica Zdrój

10 czerwca – Interferie RUN, Półmaraton i Dziesiątka Staropolanki/ Świeradów Zdrój

22 lipca – Ultra Sowa – maraton 50 km, III Kalenica Półmaraton, III Bielawska Dwunastka / Bielawa

9 września – II Półmaraton Górski, II Dziesiątka Górska Staropolanki / Wałbrzych

6 października – V 4F Świeradów RUN – 15 km, Dziesiątka Staropolanki / Świeradów Zdrój