Uwaga!

IMIENNY NUMER STARTOWY
6 marca 2020
NOWY TERMIN BIEGU!
12 marca 2020
Show all

Śledzimy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i na świecie oraz na bieżąco kontaktujemy się ze wszystkimi instytucjami, organami i służbami wydającymi decyzje na temat organizowania imprez sportowych w Polsce. Jesteśmy świadomi tego co dzieje się wokół – zawieszania zajęć szkolnych, odwoływania imprez masowych, kulturalnych i sportowych.

Jako organizatorzy z wieloletnim doświadczeniem,  dążymy przede wszystkim do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, widzom, mieszkańcom i wszystkim osobom związanym z organizacją naszych imprez.

W związku z tym informujemy, że VIII Półmaraton Jeleniogórski odbędzie się we wrześniu. Dokładny termin podamy tak szybko, jak to będzie możliwe. 

Jeśli chodzi o biegi cyklu RWSB – na razie obserwujemy sytuację i czekamy.

Zrobimy wszystko aby zaplanowane przez nas w tym roku wydarzenia mogły się odbyć, jednak sytuacja w jakiej się wszyscy znaleźliśmy  może doprowadzić nas do trudnych decyzji, o których na pewno będziemy Was na bieżąco informować.

Prosimy, zrozumcie nas oraz naszych Partnerów  – władze miast i gmin, w których organizujemy zawody. Nie są to łatwe decyzje, zarówno dla nich, dla nas, jak i dla Was.