VI Półmaraton Jeleniogórski – na liście startowej już prawie 500 osób!

60+ ma taniej!
12 grudnia 2017
Zapisy tylko do 15 marca!
27 lutego 2018
60+ ma taniej!
12 grudnia 2017
Zapisy tylko do 15 marca!
27 lutego 2018
Show all

Jeleniogórska „połówka” to jedna z najpiękniejszych ulicznych tras w Polsce. To jest główny atut tego biegu i koronny argument „za”. Panorama Karkonoszy, piękne otoczenie i sceneria, zmieniające się krajobrazy – aż chce się biec! Stąd też, mimo obiektywnie trudnej i wymagającej trasy, niezłe wyniki i rezultaty na mecie. Ostatnie metry w Parku Zdrojowym w Cieplicach mogą tylko pomóc wykrzesać resztkę sił i zakończyć bieg na pięknym Placu Piastowskim z szerokim uśmiechem na twarzy.

Zapisy wciąż trwają. Półmaraton Jeleniogórski tradycyjnie otwiera biegowy sezon w Jeleniej Górze i okolicach, a listopadowy Bieg Niepodległości ten sezon zamyka. Oba biegi łączy ten sam sztab organizacyjny wspierany przez miasto Jelenia Góra.

Zapraszamy również na cykl 6 biegów górskich – Runner’s World Super Bieg, który wystartuje 13 maja w Polanicy – Zdroju.

Na razie, wszystkich biegaczy, którzy tęskną już za atmosferą pierwszych wiosennych startów, za bieganiem po wymagającej trasie na dobrze zorganizowanej imprezie, za pięknymi widokami, radosną atmosferą i poczuciem, że „warto tu było przyjechać”, zapraszamy do Jeleniej Góry.

Start VI Półmaratonu Jeleniogórskiego już 7 kwietnia z Placu Piastowskiego w Jeleniej Górze  – Cieplicach – Zdroju.