Co z moją paczką się pytam …

Wesołych, Zdrowych ! Świąt i Dobrego Roku 2021!
22 grudnia 2020
Kiedy bezpiecznie zrobić zawody ?
11 lutego 2021
Show all

Szanowni Państwo,

W minionym tygodniu miała rozpocząć się wysyłka pakietów startowych z e-RUN Półmaratonu Jeleniogórskiego. Jednak ze względu na problem z kurierami, nieterminowość w dostarczaniu do nas przesyłek z rzeczami do Państwa pakietów (medali, dyplomów) – nie udało nam się wysłać paczek na czas.
Zdecydowaliśmy, że wysyłkę tych pakietów rozpoczniemy w Nowym Roku. Podjęliśmy taką decyzję ze względu na to, że wielu z Państwa może wyjechać na Święta Bożego Narodzenia, nie być dostępnym pod wskazanym w zgłoszeniu adresem oraz ze względu na to, że kurierzy jak sami się o tym przekonaliśmy pracują teraz na najwyższych obrotach, a mimo tego nie są w stanie rozwieźć wszystkich przedświątecznych zamówień. Wysyłka pakietów na ostatnią chwilę przed samymi Świętami byłaby zbyt ryzykowna.

Państwa paczki z pakietem startowym oraz nagrodami zostaną wysłane w pierwszym tygodniu stycznia 2021 – kurierem DPD, otrzymają Państwo potwierdzenie mailem lub sms o nadaniu paczki .

Przepraszamy za to opóźnienie i życzymy Zdrowych, Wesołych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku!