Kiedy bezpiecznie zrobić zawody ?

Co z moją paczką się pytam …
28 grudnia 2020
Jak przenieść się z 2020 na zawody 2021 ?
2 marca 2021
Show all

Szanowni Państwo,

Z niecierpliwością oczekujemy na tegoroczną biegową wiosnę, mając nadzieję, że powoli nasze życie zacznie wracać do normy – również tej sportowej i biegowej.

Zdajemy sobie sprawę jak wielkim zaufaniem nas obdarzyliście – na liście startowej mamy ponad 1000 zawodniczek i zawodników cierpliwie czekających na sygnał do startu. Półmaraton Jeleniogórski musi się przecież odbyć, a my zrobimy wszystko aby tak się stało.

Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie ,obarczone najbardziej nawet restrykcyjnym sanitarnym reżimem, i bezpiecznie przeprowadzić takie zawody, ale musi być na to szansa i musimy mieć na to jakąkolwiek możliwość.

Z biegowego świata dochodzi  coraz więcej niepokojących informacji – największe uliczne imprezy w Polsce zaplanowane na marzec i kwiecień są właśnie odwoływane lub przekładane na jesień. Nasz Bieg z Widokiem na Góry tradycjnie otwierał biegowy sezon w Kotlinie Jeleniogórskiej , a jego wizytówką stała się piękna wiosenna pogoda i panorama ośnieżonych Karkonoszy.

W tym roku chcemy więc trochę uciec przed niepewnymi i zagrożonymi przez epidemię terminami i zaprosić Was do Jeleniej Góry 23 maja – tym bardziej, że własnie wtedy nasze miasto celebrować będzie kolejną uroczystą Cieplicką Wiosnę, której zawsze towarzyszy szereg wydarzeń kulturalnych i artystycznych.

Zdrowia życzymy – Organizator.